В День республики Башкортостан наши обучающиеся Карабаев Алмаз, ученик 5 Н класса и Камалова Асия, ученица 4Г класса выступили на радиостанции «ЮЛДАШ». Ребята рассказалаи о любви к родине, о нашей гимназии и поздравили всех с Днем республики Башкортостан!
Башҡортостан республикаһы көнө уңайынан гимназиябыҙҙың башланғыс кластар уҡытыусыһы Ғирфанова Миләүшә Рамазан ҡыҙы, 5Н класс уҡыусыһы Ҡарабаев Алмаз һәм 4Г класс уҡыусыһы Камалова Асия «ЮЛДАШ» каналының «Асыҡ студия» тапшырыуында сығыш яһанылар. Улар Тыуған ил, гимназия тураһында һөйләнеләр, байрам менән ҡотланылар.